אודות

about

בשנת 2006 החליטה שרה אגמון, שחקנית, ויוצרת בוגרת בית הספר הגבוה לאמנויות הבמה “סופי מוסקוביץ'”, להקים את תיאטרון “יופי של טופי”. חלומה של שרה היה ליצור הפעלות השמות דגש על תכנים עשירים וערך מוסף והתאמתם לעולם החווייתי של הילדים. מה שבעבר היה תאטרון קטן ונישתי הפך לעולם ומלואו, ובשנים האחרונות החל מתפתח וצומח, בהנהגתה של שרה אגמון, לחברת הפקות מגוונת בה תוכלו למצוא את  עולם הילדים, פיתוח וייצוג אמני ילדים, כתיבה ובימוי ע”י שרה אגמון.

שרה, בעזרת הצוות שלה, יצרה ופיתחה במשך השנים מגוון רחב של הפעלות איכות מקוריות לילדים:
♥ הצגות הצגות יחיד ♥ מופעי הפעלה אינטראקטיביים ♥ ימי הולדת לילדים ♥ סדנאות יצירה ♥ חוגים ♥ אטרקציות לילדים ♥ פסטיבלים ♥ מופעי הכוכבים הגדולים ♥ שעות סיפור תיאטרליות ומוזיקליות.

כיום, עובדים בתיאטרון “יופי של טופי” צוותי הצגות והפעלות רבים שעושים חיל יומם וליל כדי להבטיח לכם ולילדים שלכם את התכנים הכי טובים, הכי נכונים והכי מתאימים לילדים שלכם. תכנים שנכתבו ובויימו על ידי שרה אגמון בכבודה וביתר דאגה ואכפתיות.
לאחר שצלחה את עולם הילדים, שרה החליטה להרחיב את העסק ולפתוח אגף לפיתוח וייצוג אמנים. כך, הכרנו את כוכב הילדים של ישראל- רונו, הכרנו יוטיוברים מגניבים ועוד. כל זה נעשה במאמץ משותף של שרה והצוות המלווה אותה, תוך עריכת אודישנים, הזמנה לראיונות וקידום אמנים חדשים. צוות שרה אגמון הפקות לא נח לרגע וכשהם לא מחפשים את האמן הבא שיטריף את הקהל, הם עסוקים בסיעור מוחות על רעיונות חדשים ומגניבים רק עבורכם כשממש באותו הזמן שרה עוסקת בכתיבת תכנים, בימוי והפקת ההצגות.

עוד דבר שאולי תרצו לדעת
צוות שרה אגמון הפקות ערוך גם עבורכם, הילדים הגדולים, ולאירועי החברה שלכם ומספקים תוכן אומנותי לאירועי קונספט! במקצועיות בלתי מתפשרת, בהבנת עולם הבידור על תחומיו השונים והרבים, בהתאמה אישית ומקצועית עם יחס חם ואהבה גדולה תמצאו אצלנו את המענה המושלם לכל אירוע אותו אתם מפיקים. 

Play Video
Play Video